М. Іваненко: Технології кар’єрного прориву

7 лютого в МІМ-Київ відбувся традиційний вокршоп із кар’єрного розвитку. Спікером заходу стала досвічений коуч і тренер Марина Іваненко, учасниками – випускники та слухачі МІМу, зацікавлені в розумінні сучасних технологій розвитку кар’єри.

У рамках воркшопу роглядалися питання, актуальні для кожного сучасного управлінця: негласні правила функціонування організацій, дослідження динаміки влади, особистісні фактори в діловій комунікації, техніки побудови довіри, конфлікти інтересів, створення правильного сприйняття себе в компанії та поза нею. Зокрема, учасники розглянули типології співробітників і керівників та шляхи ефективної взаємодії з кожним із типів; потренували навики читання поведінки людей та їхніх намірів, розпізнавання таємних мотивів та моментів неетичної поведінки. Окрему увагу було приділено вибору персонального стилю комунікації та його впливу на розвиток кар’єри, а також будівництву професійного стилю спілкування.

Колективна робота над практичним кейсом викликала в аудиторії неабиякий резонанс.  Висловитися хотів майже кожен учасник – настільки актуальними для МІМІвців були питання, які заторкнув кейс. Хоча обговорення було активним та жвавим, атмосфера при цьому залишалася конструктивною. Частина гостей виступала з позиції співробітника, а інша – з позиції керівника. Як виявилося, почути думку протилежної сторони в живому дискусійному форматі було корисно як першим, так і другим.

Коментує Олег Коріков, випускник МВА 1999, Директор з інвестицій та перспективного розвитку Енергоатом: «Подія була дуже корисною, оскільки успішна комунікація є потужним інструментом впливу в бізнес-середовищі. Ми почули, що комунікація має бути керованою та усвідомленою, ознайомились з конкретними інструментами, що впливають на якість комунікації».

Подія відбулася за підтримки рекрутингової компанії Smart Solutions.

Фото з події

Спікер:

Марина Іваненко, бізнес-тренер, сертифікований професійний Коуч ACC, консультант з організаційного розвитку. Автор навчальнихпрограм з керівництва та управління, особистої ефективності, керування часом, постановки цілей, управління змінами та продуктивністю; консультантз питань системного управління персоналом.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)