О. Долгіх, Pedersen & Partners Executive Search: Війна за таланти чи війна за «середняків»

Неможливо побудувати успішний бізнес чи видатну кар’єру топ-менеджера без вміння підбирати «правильних» людей. Саме про це вміння, можливо, найважливіше з усіх, ми і поговоримо.

Дата проведення воркшопу: 30 травня, четвер, 19:00

Учасники події - виключно випускники та слухачі МІМ-Київ.

Спікер:

Олексій Долгіх, Директор київського офісу Pedersen & Partners Executive Search, один з найавторитетніших експертів з питань підбору персоналу в Україні. В рекрутинговому бізнесі – більше 10 років. Ключовий досвід – десятки клієнтів, сотні закритих вакансій, тисячі проведених інтерв’ю, десятки тисяч переглянутих резюме. Основна експертиза Олексія – це пошук професіоналів рівня директорів, фінансоввих директорів, директорів з персоналу, директорів з маркетингу та продажам. Також пан Долгіх успішно виконав низку міжнародних проектів з пошуку іноземних топ-менеджерів для українських компаній.

У 2012 році журнал Forbes Україна визнав Олексія Долгіх експертом номер 1 у рейтингу спеціалістів з підбору управлінського персоналу. Олексій виступає на професійних та спеціалізованих конференціях та семінарах, є визнаним експертом з питань підбору персоналу, ринку праці та розвитку кар’єри, має велику кількість публікацій, інтерв’ю та експертних коментарів у провідних ділових виданнях.

Олексій має вищу юридичну освіту (Донецький державний університет) та зараз навчається в бізнес-школі на програмі International MBA.

Фотографії можна переглянути за посиланням.  

Довідка про компанію:

Pedersen & Partners Executive Search провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на підборі менеджерів вищої ланки. На сьогодні офіси компанії знаходяться у 47 країнах світу. В Україні офіс Pedersen & Partners було відкрито в 2005 р. Цінності компанії: довіра, партнерство, професіоналізм.

Довідка про формат:

Воркшоп – короткий майстер-клас, присвячений кар’єрному та особистому розвитку. Учасники - топ-менеджери, власники й керівники компаній, зацікавлені в самореалізації та професійному зростанні. Зокрема, МІМівці, що прагнуть удосконалювати свої навички підбору та управління ефективними командами. Спікери воркшопів – досвідчені експерти з кар’єрного росту та професійного розвитку: представники провідних компаній -роботодавців, професіонали з HR та рекрутингу, гуру зі сфери удосконалення професійних навичок та компетенцій.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)