О. Марусич. Теорія поколінь: як зрозуміти один одного?

Спікер – Оксана Марусич

Дата та час проведення: 10 жовтня, МІМ-Київ, 19.00 – 20.30                          

Аудиторія заходу -  випускники та слухачі МІМ-Київ, клубний принцип (випускник може взяти з собою одного гостя за умови обов’язкової попередньої реєстрації обох).

Коли мені було 20 - я точно знав, що мій батько зовсім  не розбирається у житті.

Коли мені стукнуло 30  - я здивувався, як порозумнішав мій старий…

Фольклор

Чи є він взагалі - конфлікт поколінь?

Американські дослідники Хоув і Штраус прийшли до одностайної думки, що конфлікти подібного роду обумовлені не різницею у віці, як прийнято думати, а різним баченням життєвих цінностей. З огляду на це, ми можемо легко усунути всі протиріччя, досягши гармонії й взаєморозуміння, як в особистому житті, так і в бізнесі-сфері. Адже, якщо ми можемо без особливої праці сформувати команду однодумців свого покоління, у якій панує взаєморозуміння та згода, то наші партнери та інвестори найчастіше належать до різних вікових груп, що, у свою чергу, вимагає розуміння їхніх життєвих установок.

Теорія поколінь базується на об’єднанні людей за 4 категоріями (але рік народження може бути не вирішальним фактором):  Бебі-Бумери (1943 - 1963 р.), Х (1963 - 1984р.), Мілленіуми (1984 - 2000 р.), Z (2001 - ...)

Як саме Теорія поколінь може допомогти успішно взаємодіяти з людьми різного віку – ви дізнаєтесь на воркшопі.

Чи бувало таке з вами:

  • З дитинства чути від батьків безапеляційні ствердження- установки про те що, успіх дається тільки важкою працею. І відчувати ніяковість зараз, отримуючи гроші за те, що ви любите робити. Адже ви іх «не відпрацювали» тяжкою працею…?
  • Розуміти, що ваша власна дитине живе за якимись своїми правилами, і чим вона стає доросліша, тим важче:  чіткий батьківський  директивній підхід та безапеляційність, які працівали раніше, вже не ефективні, і вам треба винайти щось принципово нове, та ще й суттєво змінити свій подхід?
  • Чути від батьківської родини щось на зразок «Творчість творчістю, але в тебе повинна бути і якась нормальна професія»… і все життя потім страждати від того, що не навчився скрипці тоді, не став художников, не поїхав тоді поступати куди хотів…
  • Розуміти, що ваш новий підлеглий просто не має тієї лояності та готовності працювати «через не могу» на благо компанії, як можете і вважаєте за нормальне Ви?
  • Натрапляючи на щось рідкісне, «дефіцитне»,  купувати одразу кілька екземплярів? А потім пізніше зізнаватися собі, що «психонула», і насправді це було не обов’язково…
  • Молодий талановитий співробітник  декларує, що «працюватиме тільки в компанії, чиї цінності готовий розділити», а ще «не збирається присвятити життя тільки роботі»…і в процесі роботи враховує свої інтереси та розвиток у першу чергу, замість того щоб бути, як ви, самовіданим солдатом компанії… І Ви розумієте, що з ним звичні Вам засоби мотивації будуть неефективні… а які ж спрацюють?

Якщо ці та інші питання хоча би одного разу стояли перед вам, якщо ви відчуваєте на собі цей конфлікт і зацікавлені дізнатися більше про те, як його можна подолати – ця зустріч для вас.

Фото з зустрічі 

Довідка про спікера:

ОКСАНА МАРУСИЧ

Сертифікований бізнес- тренер, сертифікований коуч (ІCF), експерт з сервісу

Освіта: Міжнародний Эріксоновский Університет, Канада, Сертифікаційна програма "Наука й мистецтво трансформаційного коучингу", Київський національний економічний університет, Українська  фінансово-банківська школа - магістр фінансового менеджменту. Вища школа економіки й ділової адміністрації - фінанси та кредит, бакалавр банківського менеджменту. Міжнародний інститут бізнесу.  Оцінка землі та нерухомості. Додаткова освіта: низка міжнародних конференцій, тренінгів й семінарів у Росії,Україні.  Професійна спеціалізація: комунікативні навички, орієнтація на якісне обслуговування клієнтів, продажі, переговірний процес, мистецтво презентації.

Докладніше

КОНФЛІКТ ПОКОЛІНЬ 

Один з перманентних станів взаємин між поколіннями, постійний конфлікт між старим й новим, традицією й сучасністю. При цьому розмежувальні лінії, що відокремлюють різні сторони конфлікту, проведені у відповідності зі способом, за допомогою якого кожне покоління проходить стадії свого дорослішання, тобто стадії розвитку дієздатності. Зміна поколінь розглядається як постійне відтворення культурних розходжень. Сучасне може зберегти себе, тільки піддаючись постійному ризику старіння. Традиція ж, навпроти, має на увазі безперервне відновлення.

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)