М. Осейко: А якщо все ж таки власний бізнес?

31 травня 2011 року в Бізнес-школі МІМ-Київ відбувся воркшоп на тему «А якщо все ж таки власний бізнес?». Своє бачення особливостей створення бізнесу розкривав Микола Осейко, підприємець, керуючий партнер компанії HR Сenter.

На початку зустрічі учасники почули про життєвий шлях спікера та історію розвитку його бізнес-проектів. Дивовижний шлях – від апаратника плазмового напилювання – до фінансового директора та власника підприємства – яскрава ілюстрація зародження та розвитку українського бізнесу. Так, учасники отримали екскурс в минуле і досвід «із перших уст». Після чого пан Осейко дав кілька базових порад майбутнім підприємцям: проект буде успішним, якщо саме ви станете його лідером – тоді довіра і віра людей буде направлена на вас; ідеального керівника (і в технічному плануванні, і в спілкуванні) – не існує, тож розпочинати бізнес краще з партнером; головний критерій інвестування – команда, яка буде робити ваш проект; опора бізнесу – людські, а не матеріальні відносини; підбирати персонал потрібно ретельно, як дружину, бо перспектива «спільного життя» – така ж довгострокова; всі ваші невдачі – не катастрофа, а те, що робить вас мудрішими, досвідченішими та міцнішими.

Резюмуючи, пан Осейко порадив майбутнім підприємцям бути готовим до моменту, коли вирішується доля. Бо гарний бізнесмен – як гарний футболіст, має вміти забити гол на останніх секундах матчу.

Фоторепортаж 

Відомості про спікера:

Микола Осейко – підприємець, керуючий партнер компанії HR Сenter, бізнес-тренер з питань оптимізації фінансового управління та управління персоналом (досвід роботи в цих сферах – понад 20 років). Власник українського видавництва HRD, що в 1999 році випустило перший HR-журнал («Управління персоналом – Україна»). Запрошений викладач програми «Управління персоналом та організаційний розвиток» у бізнес-школі МІМ-Київ.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)