А. Талашов. Особиста ефективність переговірника: як не стати заручником власних емоцій. Сценарії

Дата та час проведення: 21 квітня, 19:00

Формат: МІМівець +1

Реєстрація

Ділові переговори відбуваються тим успішніше, чим вище рівень взаєморозуміння та довіри сторін. Однак, як відомо, добрими намірами... Ми стаємо заручниками власних емоцій, вважаючи, що нами маніпулюють, нам загрожують чи взагалі готові принести в жертву заради якихось інтересів.

У програмі зустрічі:

  • коли емоції зашкалюють: чому ми навчилися в дитинстві;
  • навички фокусування свого его-стану, як основа управління в переговорах;
  • прості психотехніки подолання впливу стресу.

Інформація про спікера

Талашов Андрій Іванович

Консалтингова група “Фінанси та право”, партнер. ЕКП (Емоційно-когнітивне посередництво – розв’язання конфліктів у бізнесі).   

Освіта: факультет психології Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова (1987 рік). Досвід тренінгової роботи - з 1985 року. Володіння методиками нейролінгвістичного програмування (NLP), ассессмента, трансперсональної психології, психосинтезу, транзактного аналізу, психологічного відеотренінгу, групової психотерапії та психотренінгу.

Готував парламентерів-переговорників для Управління «А» СБУ («Альфа») (переговори з терористами в умовах захоплення заручників). Працював консультантом Голови Верховної Ради України.

Співпрацював (проведення тренінгів, коучінгу, майстер-класів та семінарів, консалтинг) з такими компаніями, як Adidas, ТНК, Чорнобильська АЕС, Вольнянський горно-металургійний комбінат, ITC-electronics, Nestle, Procter&Gamble, ДП “Кюне і Нагель”, “ЛАН-Україна”, “Укрпрофоздоровни-ця” (Федерація профсоюзів України),  Danfoss, Jaffa, УК ГК “Фокстрот” та ін.

В даний час консультує ТОП-менеджерів ряду провідних національних та міжнародних компаній з питань проведення переговорів, формування команд, особистої ефективності переговірника.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)