Т. Сухенко: Тайм-менеджмент в епоху невизначеності

Дата та час проведення: 07.04.15, МІМ-Київ, 19.00

Сучасні події в Україні вносять неочікувані зміни в життя людей та організацій. Чи потрібно за таких умов дотримуватися тих цілей та стратегій, які ми сформулювали раніше? Як планувати майбутнє? Де знаходити точки опори, рухаючись на великій швидкості в «машині часу»? Як впоратися з викликами епохи невизначеності і які можливості вона нам дає?

Часом керувати на 100% неможливо, але в наших силах розвивати з ним відносини, відчувати його, робити союзником, плануючи свої глобальні життєві проекти.

РЕЄСТРАЦІЯ

В програмі воркшопу:

  • Девять кітів тайм-менеджменту. Ваші відносини з часом в епоху невизначеності
  • Темпоральний інтелект – рекомендації по розвитку  
  • Ваше індивідуальне відчуття часу та індивідуільний життєвий ритм
  • Потоковий тайм-менеджмент. Розклад творця та розклад менеджера
  • Баланс минулого, теперішнього та майбутнього 
  • Виклики та можливості епохи невизначеності

Що учасники зможуть отримати у результаті:

Розширити рамку сприйняття тайм-менеджменту, сформувати бачення, як враховувати індивідуальні особливості для розвтку відносин з часом, зрозуміти для себе, де знаходяться ресурси для покращення фокусу на ціннісно важливі  речі. Переусвідомити можливості, кожен для себе сам сформулює свою відповідь на питання – де саме мені шукати часові ресурси.

Довідка про спікера:

Тамара Сухенко, Керівник Школи розвитку людини Humantime

За освітою Тамара Сухенко – історик та психолог, кандидат історичних наук. Більш ніж 10 років працювала  в сфері комунікацій – PR директором у рекламній агенції Euro RSCG New Europe, менеджером з комунікацій у проекті розвитку підприємництва в International Financial Corporation (IFC, World Bank Group). З 2010 року  Тамара практикує як коуч, фасилітатор та тренер.  Вона сертифікований коуч ECF ( Європейська федерація коучингу) в напрямку корпоративний коучінг, один з засновників IAF Ukraine – Міжнародної Асоціації Фасилітаторів в Україні.  Розробник авторського тренінгу "Тайм-менеджмент в стилі коучинг".  Фасилітує стратегічні сесії для організацій та територіальних  громад. Гостьовий спікер Києво-Могилянської бізнес школи. Веде активну громадську діяльність по розвитку територіальної громади. Благодійна діяльність - опікується сільськими бібліотеками. Мама двох синів. Хоббі – приймати гостей, в останній час – основне хоббі - громадська діяльністьJ. 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)