В.Гуленко. Запуск ефективних команд: погляд соціоніки

Спікер - легенда української соціоніки - керівник школи Гуманітарної соціоніки Віктор Гуленко

Дата та час проведення: 1 березня, вівторок, 19:00

Формат: МІМівець+1 (кількість місць обмежено)

РЕЄСТРАЦІЯ

У фокусі:

1. Які бувають команди за своїм функціональним складом? Чим відрізняється команда від ієрархічної організації? Важливість початкового етапу – розстановка і первинне спрацьовування.

2. Основні ролі в команді. Які функції відповідають за лідерство? Лідерство емоційне, силове і ділове.

3. Для чого потрібна функціональна соціоніка? Швидка оцінка себе і партнера для своєчасного прийняття рішення.

4. Психологічні функції лідера як стани та дії. У чому вони виражаються і як за ними спостерігати?

5. Як керівнику оцінити себе за основними функціями. Практичне завдання – побудова персонального функціонального профілю.

6. Визначення функціонального складу своєї команди. Наскільки збалансована ваша команда? Які ролі в ній в нестачі, а які в надлишку?

7. Спеціальний секретний інструмент оцінки (буде розголошено на події).  На його основі – аналіз образів своїх людей та їх неформальних ролей.  Підготовка підсумкового прогнозу.  

Під час воркшопу учасники дізнаються про ролі в команді, види лідерства, а також - способи швидкої оцінки себе і свого партнера для своєчасного прийняття рішення. А після індивідуального практичного завдання навіть зможуть побудувати і свій функціональний профіль - дізнатися свою роль, ролі у вашій команді і спрогнозувати її роботу.

Довідка про спікера

Віктор Гуленко - провідний спеціаліст з соціоніки на території СНД, засновник школи Гуманітарної соціоніки, тренер. Більше 30 років займається питаннями кадрового та особистого консультування. Досліджував бізнеси, адміністративні та освітні установи. Автор книги «Менеджмент злагодженої команди», в якій доступно викладені кращі методики побудови ефективного робочого колективу .

Регулярно виступає з тренінгами за кордоном. На своїх тренінгах та семінарах Віктору Гуленко вдається успішно поєднувати науковий підхід і практичні методики щодо вдосконалення свого життя і життя оточуючих. Серед його учнів можна зустріти як тих, хто прагне саморозвитку і поліпшення відносин з близькими, так і тих, хто професійно займається управлінням, політичними технологіями або HR.

Детальніше про школу гуманітарної соціоники на Facebook

Довідка про формат

Воркшоп – короткий (1,5 години) майстер-клас, присвячений практичному розвитку сучасного керівника. Учасники - топ-менеджери, власники й керівники компаній, зацікавлені в самореалізації та професійному зростанні. Зокрема, МІМівці, що прагнуть удосконалювати свої навички підбору та управління ефективними командами. Спікери воркшопів – досвідчені експерти з професійного та персонального  розвитку: представники провідних компаній - роботодавців, професіонали з HR та рекрутингу, гуру зі сфери удосконалення професійних навичок та компетенцій.

 

 

-->

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)