А. Валенса. HR-evolutions або HR-дорослішання

Теорія Психологічного Віку Анни Валенси: в застосуванні до бізнесу і персональної еволюції людини. Як пов'язаний Ваш бізнес зі ступенем зрілості членів Вашої команди?

Дата проведення: 11 червня

Час проведення: 19:00

Формат: МІМівець +1

Реєстрація

Основні навички, які Ви зможете покращити під час участі у воркшопі:

1. Навички системного бачення компанії як живої системи, що складається з людей та пов’язана з їх унікальністю.

2. Приймати управлінські рішення, пов’язані з людьми та складом проектних команд – на новому рівні якості та значно швидше.

3. Вміння впізнавати представників різних психологічних віків серед ваших співробітників, партнерів, клієнтів та чітко вибудовувати власну лінію спілкування з ними.

4. Оцінювати ризики, пов’язані з мірою зрілості співробітника та запобігати їм.

5. Розуміти міру компетентності працівника та межі його можливого росту та просування.

6. Сприяти формуванню команд та здоровій співпраці в колективі.

7. Швидко визначати стиль конфліктів та суперечностей між працівниками та спрямовувати їх до вирішення за спільними інтересами.

8. Адекватно поєднувати робочі та особисті аспекти у взаємодії зі співробітниками.

Аудиторія: Власники та керівники компаній, управлінці усіх рівнів бізнесу, спеціалісти HR, PR та маркетингу. Співробітники, які відповідають за якісні комунікації всередині компанії або рівень сервісу для клієнтів. А також, усі, хто зацікавлений у розвитку власної кар’єри всередині компанії чи знаходиться у пошуку нового місця роботи або нової сфери бізнесу.

Що Ви отримаєте в результаті:

1. Ви отримаєте карту Психологічного Віку - на одному аркуші паперу побачите повний цикл дорослішання людини і будь-якої живої системи, яка складається з людей: дитинство, юність, дорослість, зрілість. Це допомагає утримувати у фокусі уваги більше процесів різного масштабу значущості, ніж зазвичай.

2. Такий мепінг всієї історії становлення бізнесу, команди, проекту або Вашої особистої історії - пов'язує в єдине ціле великі масиви досвіду і дозволяє налагодити "смисловий порядок" у звичайному розумовому хаосі з приводу хвилюючих тем: принципи управління в компанії, підхід до вибору працівників, система мотивації, комунікативна культура, відчуття цінності компанії працівниками, рівень сервісу та гідне ставлення до клієнта.

3. Розуміння механізмів роботи великих систем допомагає управляти змінами в компанії і у власному житті. Природа хаосу – основа багатьох процесів у соціумі, і модель ПВ покаже як влаштована саме ваша система "життєвого циклу".

4. Теорія ПВ допоможе розібратися в основних принципах і мотивах людської поведінки на різних етапах персональної та групової еволюції. Не прогнозованість живої людської поведінки радує нас, доки мова йде про нас самих. Як тільки доводиться відповідати за більший масштаб - справу, команду, стосунки з клієнтами – процеси стають складнішими. Більшість проблем зазвичай пов’язані з «людським фактором». Контроль та управління у людиновимірних системах – це особливе мистецтво, в якому ви зможете розвинути себе.

Довідка про спікера:

Анна Валенса, засновниця Центру розвитку чоловіка та жінки «Епоха»

Кандидат філософських наук, розробник гуманітарних технологій, методолог, спеціаліст з навчання дорослих, персональний коуч у сфері професійного та особистісного становлення. Автор моделі Психологічного Віку. Член команди WikiCityNomica, відомої проектами Туристиний Бренд України /GIZ/, серія форсайтів у сферах «Людський Капітал 2012», сфера гостинності в Україні 2013 /Hoteliero/, «Глобальна конкурентоздатність українського бізнесу» /Клуб 100/.

Центр розвитку чоловіка та жінки «Епоха», тренінгова компанія, консалтинг, навчання дорослих, розробка технологій персонального розвитку та розвитку команд, методи стратегічного планування та групового прийняття рішень. Коучинг, фасилітація, медіація.

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)