А. Злотніков. Як відкрити «культурні консерви», або як знайти в собі спонтанність та драйв

18 червня, вівторок, 19:00

У МІМ-Київ відбудеться воркшоп, присвячений темі творчості. Про те, що таке творчість та які інструменти допомагають нам розвивати спонтанність і драйв із МІМівцями буде дискутувати Андрій Злотніков, Директор HR-департаменту ГК«НІКО».

Аудиторія: МІМівці – топ-менеджери, керівники та власники компаній, зацікавлені в пошуці нових інструментів для нестандартного мислення та творчих підходів у житті й роботі (для себе та співробітників).

У фокусі події:

  • Що таке «культурні консерви», або чому вигідно користуватися стереотипами?
  • Із чого складається основний цикл творчості?
  • Вправи, які допомагають змінити стереотипи.
  • Відповіді на питання.

У ході воршкопу учасники зможуть розвинути навички розуміння себе та інших, отримають інструменти самовдосконалення й розвитку, та впустять заряд енергії для творчості й спонтанності в своє життя.

Реєстрація за посиланням

Спікер: Андрій Злотніков – Директор департаменту з роботи з персоналом Групи компаній «НІКО». З 2003 р. обіймає керівні посади в сфері управління людськими ресурсами.

Доповідач та експерт на професійних HR-конференціях. Автор статей в журналах: Менеджер з персоналу, Управління персоналом Україна, Кадровик.
Закінчив Київський інститут внутрішніх справ при Академії МВС України за спеціальністю психолог-практик (1998 р.); Інститут бізнесу та кадрових технологій, спеціальність – бізнес-тренер (2005 р.); Московську Школу цільового управління за напрямом побудови систем оцінки та мотивації (2007 р.); курси «Управління компенсацією» (2009 р.) та «HR-метрики» (2011 р.) в Академії бізнесу «Ернст енд Янг».

Також є психотерапевтом, навчається за напрямом психодрами (2000-2003 рр., 2008-2013 рр.). З 2009 р. веде психодраматичні групи та надає індивідуальні консультації.

Автор тренінгів і психологічних практикумів: «Подорож по саду душі», «Архетипи чоловічі та жіночі», «Ролі і Контексти», «Сам собі режисер», «Шлях лідера», «Особиста ефективність і комунікації», «Креатив у роздрібній торгівлі», «Основи менеджменту», «Впровадження корпоративних цінностей», «Ефективні продажі», «Командоутворення», «Таймменеджмент», «Розробка моделі KПЕ» та ін.

ГК «НІКО» створена у 1992 р. До сфери діяльності компанії входять: автомобільний бізнес (імпорт, дистрибуція, продаж та сервісне обслуговування), операції фінансового сектора (страхування, лізинг, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво, транспортні, митно-брокерські послуги та корпоративна соціальна відповідальність. Офіси компанії знаходяться в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові та Чернівцях.

Довідка про формат:

Воркшоп – короткий майстер-клас, присвячений кар’єрному та особистому розвитку. Учасники – топ-менеджери, власники й керівники компаній, зацікавлені в самореалізації та професійному зростанні. Зокрема, МІМівці, що прагнуть удосконалювати свої навички підбору та управління ефективними командами. Спікери воркшопів – досвідчені експерти з кар’єрного росту та професійного розвитку: представники провідних компаній -роботодавців, професіонали з HR та рекрутингу, гуру зі сфери удосконалення професійних навичок та компетенцій.

Працює клубне правило +1, тобто кожен МІМівець може запросити ще одну особу за умови її попередньої реєстрації. Для цього гостю у реєстраційній анкеті в меню «Як ви дізналися про цей захід» потрібно обрати пункт «Other» і вписати в поле «клуб від (ім’я випускника, що вас запросив)».

Будь ласка, зверніть увагу: кількість місць обмежена і реєстрацію може бути припинено.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)