Зустріч з художнім керівником Київського академічного Молодого театру Андрієм Білоусом

5 листопада в МІМ-Київ у форматі «Життя – не тільки бізнес» відбудеться зустріч з художнім керівником Київського академічного Молодого театру Андрієм Білоусом

Коли - середа, 5 листопада, 19.00

Де – бізнес-школа МІМ-Київ – вул Шулявська 10/12 В

Реєстрація

Андрій Білоус — художній керівник Київського академічного Молодого театру (http://molody.kiev.ua). Відомий український театральний режисер, театральний педагог, акторЗаслужений діяч мистецтв України. Лауреат Державної премії імені Олександра Довженка (2004).

Художній керівник одного з найбільш затребуваного сучасного театру в Україні. Його режисерським почерком називають «авангард нинішніх часів». Будує «театр людяний», спираючись на гуманізм, красу, етику, глубинний зміст та акторський талант. Відомий розвитком молодих імен у режисурі та драматургії. Надає молодим митцям три майданчика у Молодому театрі.

Цитати Андрія Білоуса без контексту:

  • …Технологія сучасної режисури припускає розвиток багатьох шарів одночасно. Чим їх більше, тим краще. Це філософія постмодернізму.
  • …Спектакль робиться з того матеріалу, у якому ми живемо, з нашого енергетичного й інформаційного поля.
  • …Якщо в нашому житті є секс, те чому ж його не повиннобути в українському театрі?
  • … Любов - це вершина еволюції свідомості людини. Це не кожному дано, не кожний здатний її випробувати. Любов у собі потрібно виховувати, культивувати, це моральна категорія.
  • А що таке "кохання"? Це те, що не дає життю вмерти. Енергія космосу, що вселяється в людей і змушує їх відтворювати собі подібних. Якщо цього не буде - всі, життя зупиниться.
  • …Сімнадцять театрів для Києва - дуже мало. ..Готують і випускають у десятки разів більше (режисерів і акторів), ніж театри здатні «перетравити». Якби  в нас було як мінімум сто театрів, як це годиться європейській столиці, ці люди знайшли б свою нішу.

Довідка про спікера:

Народився 28 квітня 1976 року в місті Васильків Київської областіРежисер Київського Академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра з 2003 року. Викладач режисури та майстерності актора Київського Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого з 2005 року. Художній керівник театру «Театральна майстерня Андрія Білоуса» (А. Бетка) з 2009 року. З 2012 року — Художній керівник Київського академічного Молодого театру

Освіта

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Актор драматичного театру та кіно. Майстерня Ю. С. Ткаченко. (1994–1998)

Режисер драматичного театру. Майстерня В. М. Судьїна (1999–2004). Аспірант кафедри режисури та майстерності актора (2005–2008)Вивчає гру на давніх українських музичних інструментах. Грає на власноруч створеній кобзі.

Премії

Лауреат державної премії імені Олександра Довженка (2004, «Мамай»), лауреат премії «Київська пектораль» (2004, «Веселіться! Все гаразд!?» режисерський дебют), Переможець конкурсу молодих митців «Старт»(2004, «Веселіться! Все гаразд!?»), Лауреат премії «Київська пектораль» (2005, «Жінка в пісках» найкраща вистава камерної сцени), Переможець конкурсу «Бієнале актуальних мистецтв» (2005, «Украдене щастя»), Лауреат премії «Київська пектораль» (2011, «Щастя» найкраща вистава камерної сцени), Лауреат премії ім. Сергія Данченко (2013).

Довідка про формат:

Мета таких зустрічей - надати учасникам можливість спинитись на хвильку і нагадати собі, що життя – не тільки бізнес; вкотре поставити перед собою світоглядні питання: хто я, куди і навіщо йду?; зустрітись із цінностями, які знаходяться «над» буденністю звичних справ і водночас є близькими для кожного. Випускники, слухачі та гості МІМ-Київ обговорюють вічні питання спільно зі спікерами – видатними сучасниками: людьми мистецтва, науки, громадськими діячами.  

 

 

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)