У МІМ-Київ відбудеться зустріч з Анатолієм Нейоловим, засновником театру «Чорний квадрат»

23 липня в гості до МІМ-Київ завітає Анатолій Нейолов, засновник та керівник театру-студії імпровізації «Чорний квадрат». Зустріч пройде у форматі «Життя не тільки бізнес».

Для Анатолія Нейолова гра – це природній стиль людського життя, де у кожного є вибір – або граєте ви, або грають вас. Та для того, аби навчитися гарної гри, нам не потрібен особливий талант, адже ігровий інстинкт закладений у нас від народження. Так стверджує спікер, що вже багато років вчить інших мистецтву гри та імпровізації – вмінню щораз «діставати з себе» саме ту людину, яка може розв'язати конкретну проблему чи діяти, відповідно до ситуації.

Тож у рамках заходу традиційно розмовлятимемо не про бізнес. Розмова торкнеться абсолютно життєвих питань: з яких складових складається імпровізація? Як навчитися використовувати її закони? Як навчитися обирати роль, яка відповідає ситуації? Та як стати головним актором у театрі свого життя?

Реєстрація за посиланням 

Якщо не працює, то альтернативна реєстрація

Довідка про спікера:

Анатолій Нейолов – засновник театру-студії «Чорний квадрат», актор, режисер. Автор методу сценічної імпровізації та унікальної системи «Мистецтво ігротехніки». Керує студією більше 21 року. За час його керівництва театр брав участь та перемагав у понад 30 українських та міжнародних фестивалях. Неодноразово отримував дипломи «За найкращу режисуру»

Анатолій Нейолов також є практикуючим бізнес-тренером. Проводить тренінги «Театр життя на кожен день», де викладає майстерність психологічних ігротехнік та театральної імпровізації.

Сайт театру

Довідка про захід:

МІМ-Київ створив цей формат, аби дати можливість спинитись на хвильку і нагадати собі, що життя – не тільки бізнес; вкотре поставити перед собою світоглядні питання: хто я, куди і навіщо йду?; зустрітись із цінностями, які знаходяться «над» буденністю звичних справ і водночас є близькими для кожного. Випускники, слухачі та гості МІМ-Київ обговорюють вічні питання спільно зі спікерами – видатними сучасниками: людьми мистецтва, науки, громадськими діячами та ін.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)