У МІМ-Київ відбудеться практикум з імпровізації з Анатолієм Нейоловим, засновником "Чорного квадрату"

У вівторок, 3 вересня, о 19.00 в МІМ-Київ відбудеться практикум з імпровізації з засновником та режисером театру «Чорний квадрат» Анатолієм Нейоловим. Подія відбудеться за численими проханнями учасників попередньої зустрічі у МІМі у форматі «Життя не тільки бізнес». Цього разу це буде не зустріч, а практикум. Взяти участь як актори зможуть тільки ті МІМівці та гості, що були учасниками попередньої зустрічі у липні. Всі інші запрошуються на ролі глядачів та «вболівальників».  

Програма практикуму з імпровізації віключає в себе:

Технічні вправи по формуванню акторських якостей

Чиста імпровізація - вправа по лінійній драматургії (подієво-оцінний ланцюжок, кут падіння дорівнює куту відбиття - гра за законами фізики)

  • Вправа "Слово за слово"
  • Cтруктурная імпровізація (хто я? де я? і яке завдання я вирішую?)
  • Правило персонажа що проходить
  • З'єднання процесу й проблеми, контраст словесної й фізичної дії
  • Закон поведінкового контрапункту

Творчі етюди на подієво-оцінний зв'язок

Відпрацьовування ігрових завдань з розвитку гнучкості мозку (вправи на увагу, віру, уяву)

Для Анатолія Нейолова гра – це природній стиль людського життя, де у кожного є вибір – або граєте ви, або грають вас. Та для того, аби навчитися гарної гри, нам не потрібен особливий талант, адже ігровий інстинкт закладений у нас від народження. Так стверджує спікер, що вже багато років вчить інших мистецтву гри та імпровізації – вмінню щораз «діставати з себе» саме ту людину, яка може розв'язати конкретну проблему чи діяти, відповідно до ситуації.

Довідка про спікера:

Анатолій Нейолов – засновник театру-студії «Чорний квадрат», актор, режисер. Автор методу сценічної імпровізації та унікальної системи «Мистецтво ігротехніки». Керує студією більше 21 року. За час його керівництва театр брав участь та перемагав у понад 30 українських та міжнародних фестивалях. Неодноразово отримував дипломи «За найкращу режисуру»

Анатолій Нейолов також є практикуючим бізнес-тренером. Проводить тренінги «Театр життя на кожен день», де викладає майстерність психологічних ігротехнік та театральної імпровізації.

Сайт театру: http://www.artkvadrat.com/

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)