Влад Троїцький у МІМ-Київ: успіх – це коли тобі є що дарувати

28 вересня у Бізнес-школі МІМ-Київ відбулася зустріч у форматі «Життя не тільки бізнес».

Цього разу МІМівці та гості спілкувалися з відомим культурним діячем Владом Троїцьким, автором проектів Дах, ДахаБраха та ГОГОЛЬFEST. У ході зустрічі спікер поділився своїм баченням майбутнього і власноруч виведеною формулою успішності та розказав про те, як варто жити, а не виживати.

Спершу учасники дізналися про дивовижний життєвий шлях спікера: від студента фізико-математичної спеціальності – до фінансового аналітика; для якого театр довгий час був лише паралельним хобі. Аж поки одного дня Влад не покинув бізнес заради примарної мрії – власного професійного театру. На що більшість сьогодні могла б сказати – то було чисте дивацтво та прямий шлях до банкротства. І лише деякі все ж розуміють, що не в грошах вимірюється щастя. На думку пана Троїцького, щоб жити по-справжньому – потрібно дарувати. Дарувати світу любов, дружбу, талант. Дарувати просто так. Дарувати, щоб запитавши себе «навіщо я прийшов у цей світ?» – не боятися дати відповідь. Тож, за словами спікера, справжній успіх – це коли тобі є що дарувати і є ті, кому це потрібно.

Пізніше учасники почули про те, як нелегко сьогодні втілювати в Україні потужні мистецькі проекти. Зокрема, дізналися про історію створення найвідомішого мистецького фестивалю та про величезний ентузіазм, що здатен створити не просто якісний продукт, а й нову якість публіки. І вкотре переконалися, що навіть найсильніше натхнення та добрі наміри згасають, якщо не отримують належного цінування та підтримки.   

Наприкінці зустрічі Влад Троїцький порадив МІМівцям прислухатись до філософа Ф. Аквінського та почати будувати свій внутрішній храм – духовну оболонку. І не тікати від світу, а разом з іншими «свідомими» створювати новий рівень комунікації. Щоб коли світ, який стоїть на порозі тотальних змін,таки втратить всі знайомі нам обриси – залишитись у спільноті тих, які вміють не наживати, а жити.

А потім аудиторія, заворожена глибиною слів, ще довго не відпускала спікера. І кожен пішов у роздумах, шукаючи власні точки опори, для того, щоб перевернути Землю.

Фотографії з зустрічі можна переглянути тут

Довідка про захід:

МІМ-Київ створив цей формат, аби дати можливість спинитись на хвильку і нагадати собі, що життя – не тільки бізнес; вкотре поставити перед собою світоглядні питання: хто я, куди і навіщо йду?; зустрітись із цінностями, які знаходяться «над» буденністю звичних справ і водночас є близькими для кожного. Випускники, слухачі та гості МІМ-Київ обговорюють вічні питання спільно зі спікерами – видатними сучасниками: людьми мистецтва, науки, громадськими діячами та ін.

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)