У Бізнес-школі МІМ-Київ відбулася зустріч із Густавом Водічкою

20 грудня в МІМ-Київ відбулася зустріч із циклу «Життя не тільки бізнес». Гостем МІМівської спільноти цього разу став відомий український письменник, філософ та мислитель Густав Водічка.

У ході зустрічі учасники дізналися, як писати тексти, які беруть за душу, а також як готувати яскраві промови, які не лишають байдужою жодну аудиторію. Зокрема, познайомились із зразками вдалих і невдалих текстів. Замислилися над основними сенсами, які й роблять цінними будь-який текст.

Спікер торкнувся теми національних особливостей. Зокрема розкрив специфіку українського світоглядного буття, яке відрізняє нас від інших народів. 

Також Густав Водічка нагадав присутнім, що лише серце здатне відчути силу слова. Та виступив перед аудиторією з феєричними промовами, які свого часу вплинули на долю всього людства. Слухачі на власні очі побачили та почули, як із простих слів народжується сильна промова.

Традиційна МІМівська зустріч знову нагадала учасникам, що життя – не тільки бізнес і лише справжня внутрішня правда людини здатна відгукнутися в багатьох серцях. Тільки вона здатна об’єднати всіх.

Фоторепортаж зустрічі

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)