Події партнерів МІМ-Київ

V Національний форум бухгалтерів «Правила Кращих»

28 квітня Міжнародна громадська організація «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів» проводить V Національний форум бухгалтерів, який цього разу пройде під гаслом «Правила Кращих». Щорічно Форум збирає сотні однодумців зі всієї країни - людей, які ніколи не зупиняються на досягнутому і кожен день прагнуть стати кращими, ніж вони були вчора. 

Детальніше

Конференція AgroTalks DAY

16 травня в Києві відбудеться друга нетворкінг-конференція AgroTalks DAY, де представники галузі розкажуть про технологічні інновації та креативні розробки в агросекторі, поділяться практичним досвідом створення та впровадження нових технологій як у стартап, так і в уже працюючий бізнес, а також поговоримо про тренди розвитку інновацій в агросекторі.

Детальніше

 

Практичні рішення для бізнесу на конференції INTAX FORUM Ukraine

29-30 травня у Києві відбудеться 6-а міжнародна виставка-конференція INTAX FORUM UKRAINE. Це наймасштабніша подія для експертів у фінансовому, податковому та корпоративному структуруванні, а також для компаній, орієнтованих на міждународну торгівлю та інвестиції. 

Детальніше

 

II Енергетичний Конгрес

30 травня відбудеться найбільш актуальний і впливовий захід з питань українського ринку традиційної, відновлюваної енергетики та енергоефективності. Головна платформа для діалогу влади і бізнесу, що об'єднує професіоналів з України та зарубіжжя.

Детальніше

 

 

6-а міжнародна конференція-форсайт «Організації майбутнього»

8-9 червня 2017 року на конференції  «Організації майбутнього» збереться понад 150 учасників з різних країн, серед них – консультанти з управління та керівники компаній, які хочуть перейти на наступний рівень розвитку бізнесу та побудувати свідому компанію майбутнього.

Детальніше