Закордонне навчання

 Особисто мені дуже цікаво було побачити, що ж являють собою швейцарські банки. Насправді вони є не стільки банками в традиційному розумінні цього слова, скільки компаніями з управління активами. Не менш корисною для мене була інформація, отримана під час візиту до компанії Swatch, – я побачив один із ефективних шляхів побудови брендів у конкретній галузі. Цікаво було познайомитися із загальними принципами роботи глобальних компаній. Не обійшлося й без розширення знань про кризу, її прояви в роботі глобальних компаній – як свідчить досвід компаній, які ми відвідали, ліквідність та дохідність знижуються в усіх гравців ринку. Але якщо в компаній, орієнтованих на вузькі сегменти, взагалі зупиняються продажі, то в компаній, які охоплюють широку аудиторію і мають велику лінійку продуктів, падає дохідність, однак продажі продовжують здійснюватися.

Сергій Орловський,

генеральний директор ТОВ «Зеніт ЛТД»

Закордонний навчальний модуль — обов’язковий міжнародний компонент програми практичного спрямування, який проводиться спільно із західною бізнес-школою — партнером МІМ-Київ. Програма стажування насамперед включає візити в компанії, успішні у своєму сегменті ринку.

Під час перебування в компанії слухачі мають змогу:

  • Ознайомитись зі стратегічними напрямками розвитку компанії.
  • Обговорити з керівництвом процес управління фірмою, підходи до розробки конкурентної стратегії, методи та засоби просування продукції.
  • Оцінити конкурентні переваги, макроекономічні та крос-культурні відмінності у веденні бізнесу.

Програма цього модуля також включає авторські курси відомих іноземних професорів. За умови його успішного закінчення слухачі отримують сертифікат західної бізнес-школи.

Закордонний модуль групи МВА в США (2015 рік)

Закордонний модуль групи МВА в США (2014 рік)

Закордонний модуль групи МВА в США (2013 рік)                  фоторепортаж

Закордонний модуль групи МВА в IT в США (2013 рік)            фоторепортаж

Закордонний модуль групи МВА в медичному бізнесі в США (2013 рік)

Закордонний модуль студентів у Гонконгу (2010 рік)             фоторепортаж

Закордонний модуль вечірньої групи у США (2009 рік)                             фоторепортаж

Закордонний модуль студентів модульної групи у Гонконгу (2009 рік)    фоторепортаж

Закордонний модуль студентів у США (2008 рік)                                       фоторепортаж

Закордонний модуль студентів у Китаї (2007 рік)

У 2007 році слухачі програми МВА відвідали не лише декілька країн, але й на декілька континентів. Українські ТОП-менеджери й бізнесмени побували в Бельгії, Швейцарії, США й уперше - у Китаї*. Рішення відвідати Китай закономірне - не зважати на зростаючу міць нового світового економічного лідера недалекоглядно.

Закордонний модуль студентів у Бельгії (2006 рік)

Три групи слухачів другого року навчання за програмою МВА їздили до Брюсселю (Бельгія). Філософія програмних курсів цього модуля полягала у формуванні стратегії розвитку компанії на основі конкурентоспроможності.