AMP

Agile-менеджмент

AMP «Agile-менеджмент»

Інтенсивна короткострокова програма

APPLY

Мета програми - надати слухачам фундамент Agile-менеджменту, Lean-менеджменту, а також набір інших інструментів: Scrum, Kanban.

Всі ці методики та інструменти дозволяють гнучко управляти командою, виконувати проекти в строк. Учасники програми пропрацюють основні етапи Agile, навчаться оптимізувати завдання та задіювати ресурс кожного в команді. Курс проходить в ігровій формі, з вивченням кейсів. Випускна робота - стартап-проект групи, створений з нуля.

Для кого:

 • власників компаній
 • керівників проектів
 • менеджерів всіх рівнів
 • лідерів команд
 • підприємців
МОДУЛІ ПРОГРАМИ
I

Філософія Agile. Глибоке занурення в принципи адаптивної побудови бізнесу.

Розкривається розуміння основних принципів побудови бізнесу з використанням філософії Agile. За допомогою практичних прикладів і ігрових технік учасники зможуть ознайомитися із філософією Agile в дії, зрозуміти її основні принципи і навчитися відрізняти Agile-мислення від неадаптивних способів побудови організацій і не-Agile способів управління.

Розглянемо: як побудувати Agile-компанію, як проводити планування діяльності проектів з використанням Agile і як налаштувати процес виконання Agile в компанії.

 1. 1-ий день. Занурення в філософію Agile.
 2. 2-ий день. Планування в Agile-середовищі і виконання Agile. Впровадження та розвиток Agile в компанії.
II

Scrum. Каркас і практики побудови компаній, здатних до самонавчання.

Вивчається каркас управління Scrum, що допомагає трансформувати бізнес, адаптуючи його до сучасних умов ринку і зовнішнього середовища. Розглядаються всі основні інструменти і практики, які дозволили б розпочати впровадження Scrum та правила керування при побудові процесів компанії з використанням Scrum. Практичне розуміння Scrum досягається за рахунок імітації та опрацювання фреймворка Scrum в командах, з виділенням ролей, зустрічей, артефактів і за допомогою оптимальних способів їх реалізації.

 1. 1-ий день. Ядро Scrum. Планування і виконання в Scrum.
 2. 2-ий день. Scrum на рівні організації.

Після модулю бажаючі можуть пройти тест із Scrum (англійською мовою) від провідної компанії із Scrum-сертифікації, і, в разі успішної здачі, отримати сертифікат від компані Scrum.org - Professional Scrum Master.

III

Практики Agile-менеджменту для побудови сильних команд.

На тренінгу "Management30" надається ефективний набір інструментів, що дозволить поліпшити бізнес-цінність існуючих в компанії продуктів, налагодити ефективну комунікацію з командою, управляти креативними людьми і впоратися з викликами Agile-трансформації компанії. Розглядається, як за допомогою практик менеджменту домогтися залучення членів команд, поліпшення процесів роботи, задоволеності клієнтів, як трансформувати цілий пласт менеджменту компанії для розвитку креативності, продуктивності і залученості.

 1. 1-ий день. Основи Agile-менеджменту.
 2. 2-ий день. Agile на рівні команд і на рівні бізнесу.

Після проходження курсу, учасники отримають 16 PDUs для сертифікації PMI і 16 кр.год. для застосування в сертфікаціі PMI. Також за додаткову оплату можна отримати сертифікат Management30 від Юргена Аппелло - засновника теорії Agile-менеджменту.

Формат і вартість навчання

 • MODULAR FORMAT

Формат навчання

3 модулі по 2 дні (п'ятниця та субота, 9:30-17:30)

Дати модулів

10-11 листопада 2017 р.
24-25 листопада 2017 р.
8-9 грудня 2017 р.

Документи по закінченню

сертифікат Бізнес-школи МІМ

Вартість навчання

29 600 грн.

SCHEDULE

Документи для вступу

 • Копія внутрішнього паспорта (1-ша, 2-га та 11-та стор.)
  Якщо Ви не є громадянином України, необхідно пред'явити посвідчення на постійне проживання в Україні
 • Копія ідентифікаційного податкового номера (ІПН)

МІСЦЕ НАВЧАННЯ

Бізнес-школа МІМ

м. Київ, вул.Шулявська 10/12 блок В (заїзд з вул. Ярмоли)

Join MIM’s community

You could ask your questions or apply:

Ольга Ліповська Клієнт-менеджер
Apply to the course