Міжнародне визнання
Означення «міжнародний» у назві нашого Інституту означає, передусім, міжнародне визнання та високий рівень якості навчальних програм. Значною мірою цьому сприяють плідні партнерські стосунки з освітніми асоціаціями, фондами, радами, бізнес-школами, університетами та інститутами.
  • про школу
  • команда
  • Партнери
  • Міжнародне визнання
  • бізнес платформа
  • публікації
членство в асоціаціях
партнерство
IMD
International Management Development Institute (Міжнародний інститут розвитку менеджменту)

Співпраця і дружні зв’язки МІМ з Інститутом розвитку менеджменту (IMD-Lausanne) мають багаторічну історію (IMI-Geneva, один з попередників IMD, є співзасновником МІМ) та включають стажування викладачів, візити слухачів, а також наукову співпрацю.

Tepper BS
Tepper School of Business at Carnegie Mellon University

Програму співробітництва із світовим лідером із розробки комп’ютерних бізнес-симуляцій було започатковано 1995 року. Проект координується Девідом Ламонтом. У 2000 році проведено першу міжнародну версію Strategic Management Game.

ISC (HBS)
Institute for Stretegy & Competitivness (Harvard Business School)

МІМ співпрацює з Інститутом стратегії та конкурентоспроможності професора Майкла Портера із 2006 року. МІМ – єдина організація в Україні, що належить до 107 активних учасників мереж Макроекономіки конкурентоспроможності (The Macroeconomics of Competitiveness (МОС)).

Thunderbird School
Thunderbird School of Global Management

У березні 2017 року стартувала програма для керівників підприємств оборонної промисловості ДК «Укроборонпром», яка стала спільним проектом «Укроборонпрому» і Thunderbird School of Global Management у партнерстві з МІМ.