Міжнародне визнання

Означення «міжнародний» у назві нашого Інституту означає, передусім, міжнародне визнання та високий рівень якості навчальних програм. Значною мірою цьому сприяють плідні партнерські стосунки з освітніми асоціаціями, фондами, радами, бізнес-школами, університетами та інститутами.
  • про школу
  • команда
  • Партнери
  • Міжнародне визнання
  • бізнес платформа
  • публікації
членство в асоціаціях
партнерство
членство в асоціаціях - МІМ - перша бізнес-школа
AGS
Adizes Graduate School

У 2014 році Бізнес-школа МІМ підписала угоду про співпрацю з AGS, і у 2015 році вже стартувала програма «Управління змінами», головною відмінністю якої є комплексний підхід до управління компанією на основі методології Іцхака Адізеса.

членство в асоціаціях - МІМ - перша бізнес-школа
Riseba
Вища школа бізнесу, мистецтв та технологій «RISEBA»

Меморандум про партнерство було підписано в кінці 2016 року, під час візиту представників двох бізнес-шкіл в Австралійське місто Перт на Конвенцію Eduniversal - Міжнародного рейтингу бізнес-шкіл.

членство в асоціаціях - МІМ - перша бізнес-школа
EADA
EADA Business School

У 2015 році МІМ та генеральний директор EADA (Барселона) Мігель Еспінос підписали договір про співробітництво: про налагодження освітніх зв'язків, спільні проекти, навчальні програми, дослідження і обмін студентами між двома бізнес-школами.

членство в асоціаціях - МІМ - перша бізнес-школа
CEU BS
Central European University Business School

Співпраця із Бізнес-школою Центрально-європейського університету (Central European University, Угорщина) розпочалася у 2015 році із візиту декана Мела Хорвитча та директора навчального центру Салли Швагер до Бізнес-школи МІМ.