БІЛЬШЕ НІЖ ФОТОКОНКУРС: УКРАЇНА - ЦЕ Я

5 -30 жовтня 2017 (до 18.00)

04 жовтня 2017

ДОРОГІ МІМІВЦІ

Ви разом - найбільше і могутнє співтовариство кращих людей України. Це ви стоїте біля керма провідних бізнесів. Це ви рухаєте країну вперед. Це ви робите її більш успішною і процвітаючою. Хтось із вас просуває Україну у світі. Хтось - гармонізує з середини, допомагаючи українцям пережити війну, стати усвідомленим, почути один одного. Хтось допомагає Україні стати більш цифрової та сучасної .. А хтось просто веде свій малий або середній бізнес і рухає економіку країни вперед незважаючи ні на що. Ви разом створюєте Україну і робите її процвітаючою. Ви - і є Україна. І ми хочемо, щоб ви один одного побачили, і отримали можливість співпрацювати, товаришувати або якось ще взаємодіяти для загальної користі. Запрошуємо вас взяти участь у МІМівському більше ніж фотоконкурсі: УКРАЇНА - ЦЕ Я.

НОМІНАЦІЇ

 1. УКРАЇНА У СВІТІ. Проекти та ініціативи, що сприяють глобальній інтеграції України.
 2. СВІТ В УКРАЇНІ. Зниження соціальної напруги, побудова комунікації і довіри між соціальними групами. Енергозбереження та екологія. Культура.
 3. ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ. Внесок в цифровий розвиток України і світу.
 4. ДВИГУН ЕКОНОМІКИ. Все, що пов'язано з приватним бізнесом (тільки для бізнесів, де МІМівець є власником або мажоритарним акціонером).

Для участі потрібно

 1. Визначитись з номінацією.
 2. Вибрати фотографію.
 3. Заповнити анкету учасника. (Скачати анкету учасника).
 4. Надіслати анкету учасника та фото на емейл alumni@mim.kiev.ua

СКАЧАТИ АНКЕТУ УЧАСНИКА

Вимоги до учасників

   • Беруть участь тільки МІМівці - випускники всіх років і нинішні студенти всіх програм (у тому числі корпоративних).
   • Один випускник може подати фото в кожну номінацію, але не більше двох фото в одну номінацію.

Терміни

   • Висилайте нам фото та історії з 5 по 30 жовтня 2017 (до 18.00) на пошту alumni@mim.kiev.ua з позначкою в темі «фотоконкурс», назвою номінації та заповненою анкетою учасника.
   • Ми викладаємо всі фото супроводжуючи їх історіями в групу MIM-Kiev Alumni. І з 1 по 16 листопада (до 18.00) МІМівці голосують за кращі історії та фото. О 18.00 ми рахуємо голоси і формуємо шот-лист по кожній номінації з десяти кращих фото.
   • Далі з кожної номінації серед обраних фотографій будуть визначені три переможців у кожній номінації на Конгресі МІМ-Київ 2017 (дата уточнюється). Кращі фото також будуть вивішені в МІМі на спеціальній фотовиставці.

Вимоги до фото:

   • На фото повинен бути МІМівець (можливо, не один) в робочому процесі.
   • Фото повинні бути зроблені не пізніше 2015 року.
   • Фото не повинно було брати участь в попередніх МІМівських фотоконкурсах.
   • Формат файлу: .JPG, .JPEG. Дозвіл зображення: 200-300 dpi.
   • Розглядаються виключно фотографії без додаткових написів, рамок, підписів та інших елементів, доданих поверх фото, отриманого з камери або після базової обробки.

СКАЧАТИ АНКЕТУ УЧАСНИКА